Služby a projekty

Naše služby

Vyberte si nejlepší řešení pro Vaši zahradu

Nabízíme kompletní zahradní služby včetně terenních úprav a údržby zeleně a zahradních ploch. Pokud ještě nemáte ucelenou představu, jak Vaši zahradu zvelebit, neváhejte nás kontaktovat a společně vybereme nejvhodnější řešení. Podívejte se na projekty, které jsme navrhli a realizovali pro naše klienty.

Realizace

Kompletní realizace zahrad

Údržba

Pravidelné či jednorázové

Trávníky

Realizace i údržba

Veřejná zeleň

Realizace i údržba

Projekty

Vizualizace zahrad ve 3D 

Ostatní služby

Zakázky na míru

MH Zahrady

Máme skvělé řešení jak zvelebit Vaši zahradu

Navrhujeme zahrady různých velikostí a stylů, od malých zahrádek u řadových domků, či předzahrádek, po zahrady větších rozměrů.

Nebo máte projekt a nevíte si rady s jeho realizováním?

Ke každé zakázce přistupujeme individuálním způsobem, žádná zahrada není stejná, nepanují na ni stejné podmínky a ani Vaše představy a nároky nejsou stejné.

Diky našim zkušenostem můžeme garantovat takový výsledek, se kterým budete nejen spokojeni, ale také že Vám bude zahrada sloužit mnoho dalších let. 

MH Zahrady

Realizace zahrad

Kompletní realizace zahrad, nebo-li realizace na klíč je to co nabízíme. O nic se nestaráte, vše připravíme a realizujeme dle Vašich přání a představ, které si sdělíme na úvodní schůzce. Poté připravíme nabídku s rozpočtem popřípadě projekt a můžeme realizovat. V průběhu prací s Vámi vše konzultujeme abychom došli ke společnému cíli, kterým je zahrada, co Vám bude dělat radost a sloužit mnoho dalších let.

MH Zahrady

Údržba zahrad

Realizací zahrady to nekončí, naopak, vše právě začíná. Abyste byli ve své zahradě spokojeni a dělala Vám radost je nutná její údržba. Nabízíme Vám pravidelné údržby, kdy se o Vaši zahradu postaráme za Vás. Dále také sezonní údržby, kdy přijdeme na jaře připravíme zahradu na sezónu a také na podzim, kdy je potřeba zahradu zazimovat. Nabízíme také údržby jednorázové, stříhání živých plotů, stříhání stromů a plno dalších činnosti co jsou třeba pro fungující zahradu.

MH Zahrady

Pokládka trávníků

Krásný a zdravý trávník je základem pro každou zahradu, která Vám má poskytnout příjemné místo k odpočinku a relaxaci. Po kvalitní přípravě půdy Vám můžeme nabídnout realizaci trávníku jak klasickým výsevem, tak stále více žádanou pokládkou travních koberců. O trávník se Vám v průběhu roku také postaráme. Ať se jedná o jeho pravidelné sekání, vertikutaci, aerifikaci, odplevelení a hnojení.

 

MH Zahrady

Veřejná zeleň

Vytváření veřejné zeleně má mnoho výhod, jako je zlepšení kvality ovzduší, snížení teploty, zlepšení biodiverzity a poskytnutí míst pro rekreaci a odpočinek obyvatel města. 
Vysazujeme stromy, keře, jsme schopni ozelenit střechu. 
O zeleň se také samozřejmě postaráme .

MH Zahrady

Projekty a vizualizace

3D projekty zahrad jsou skvělým nástrojem pro vizualizaci a plánování vaší zahrady. Díky nim si můžete lépe představit, jak bude vaše zahrada vypadat a jaké prvky do ní zapadnou nejlépe. 3D projekty zahrad jsou vhodné pro všechny typy zahrad – od malých soukromých zahrad až po velké veřejné prostory. Spolupracujeme s několika projektanty, kteří Vám pomohou přenést Vaše představy a plány do projektu, podle kterého Vám zahradu zrealizujeme.

MH Zahrady

Ostatní, aneb zakázky na míru

Nevěnujeme se čistě jen rostlinám, snažíme se klientům pomoci s plno dalšími činnostmi, tak aby jste nemuseli jednat s několika dalšími firmami najednou. 
Ve spolupráci s několika dalšími firmami jsme schopni zajistit nebo přímo zrealizovat například automatické zavlažování, drobné stavební práce, pokládku dlažby, vybudování terasy, oplocení, nebo také bazénu či jezírka. 

Jak to funguje

4 kroky k vysněné zahradě

Dbáme na individuální přístup, proto  s Vámi přijdeme každý bod, abychom mohli vytvořit zahradu podle Vašich představ.

Úvodní konzultace zdarma

01

Designový návrh a kalkulace

02

Realizace Vašeho projektu

03

Předání zahrady a údržba

04

Kompletní péče o Vaši zahradu

Kde nás najdete?

Vytvořeno pro MH – Zahrady s.r.o.

Copyright © 2022 All rights reserved.